Hlavní strana

Facebook

1Ahoj všichni,

od 12-15.4. jsme se s parťákem Oldou zůčastnili 1.KP 2018 Veselá u Mn. Hradiště,byla to pro nás velká neznámá a tak jsme si sebou vezli takřka kompletní nabídku boilie ve všech průměrech.Po losování jsme byli celkem spokojeni naše místo se nacházelo uprostřed pískovny což se zdálo jako jedno z těch lepších.

Během závodu jsme nachytali neuvěřitelné množství nebodovanych kaprů ale mezi nimi se čas od času povedl i ten správný a tak jsme se od začátku drželi v první pětce. Mě se jako nějlepší nástraha ukázala 16mm kulička wild squid + 11mm plovka té samé příchutě ...

11.Krajského přeboru ČRS SÚS v položené,

Dne 3.8.-6.8.17 jsme se s parťákem Oldou. Zúčastnili 1.Krajského přeboru ČRS SÚS v položené, které probíhalo na úseku Labe v blízkosti našeho bydliště.

Při losu měl Olda štěstí a tak zanedlouho stály naše bivaky na jednom z vylosovaných míst. Po celou dobu závodu jsme kaprům servírovali bloodyho a chilli lososa. Na což ryby reagovali velmi dobře a tak se nám od začátku dařilo pohybovat se na vrchních příčkách výsledkové listiny. Bohužel přicházely záběry pouze v noci a my tak prakticky 3 dny nespali. Celkem se nám podařilo ukecat 7 kaprů s váhovým průměrem okolo 8 kg a jednoho bohužel nebodovaného amura okolo metru.

 

1Tak jsem se vrátil ze závodů. Stejně jako vloni, jsme si i letos vylosovali nejhorší místo na celé pískovně, které nikdo nechce. Prvních 24h se situace pro nás nevyvíjela vůbec dobře a my byli bez kontaktu s rybou. Druhý den jsem se rozhodli přestal krmit. A k montáži s dvacítkou crabem na panáčka s pepřenkou, jsme přidávali 5kuliček a PVA s peletkami. Tímto systémem se nám za poslední den závodu. Podařilo pochytat 6 bodovaných ryb a rázem jsme se vyhoupli na 7 místo. Což považuju z našeho pohledu za úspěch.

 

 

 

    4Ahoj příznivci Bejs fish. S Honzou a Martinem jsme se zúčastnili 100 hodinového závodu Pára nad Vltavou na Orlíku. Závod probíhal od podolského mostu až po Sabčice a zúčastnilo se ho 34 týmů. Losovat šel tentokrát Honza a vylosoval sektor č.2, což jsme na začátku závodu považovali na neštastné, ale nakonec to bylo naopak. Na závody jsme byli vybaveni bloody crabem, olihní, scopexem a partiklem, který je nedílnou součástí našeho krmení. Po zmapování našeho sektoru, jsme se rozhodli, že tři pruty budeme vyvážet k protějšímu břehu a jedním prutem budeme lovit u bojky a pokusíme se k ní stáhnout menší, avšak bodované ryby. Na pruty na vyvážku jsme nastražili 20 mm kuličky olihně, craba a scopexu, řádně obalené do pasty stejných příchutí. U bojky jsme zkoušeli malé jahodové a scopexové plovky, ale bohužel vše bez výsledků...

DSCN8169   Dostalo se nám pozvání na Florbalový turnaj rybářských firem. Jako jsme pro každou srandu, takže jsme zvedli hozenou rukavici a vyplnili přihlášku :o) Sice na přípravu byl tak měsíc, ale co … nějak to vždycky dopadne a hlavní je nekazit srandu. No, prvním zádrhel bylo, že jsme dali do kupy 5,5 bojeschopných lidí. No, sice to žádná pořádná základna pro střídání není, ale co z boje se neutíká :o)
Takže jsme i v této oželené sestavě dorazili na místo. Kde jsme ladně zjišťovali, co se na tom florbalovém „parketu“ kromě tanečků s míčkem za účelem dopravit jej do protější branky, ještě dělá. Osobně jsem si vlezl do branky v myšlení, že to přeci není nic složitého. Jenže jsem ještě netušil, že budu v té brance jak panák na střelnici :o) Ať kluci lítali po „parketu“ jak střelení, stíhali dobíhat i protiútoky, a i přes jejich neurvalou snahu dohonit míček, jsem nestíhal kroutit hlavou a máchat rukama ...