Hlavní strana

Facebook

DSCN1266Ahoj, na podzim jsem měl menší rybářskou pauzu, ale na dvě jednodenní vycházky jsem se na konci listopadu přece jen dostal. Voda i vzduch už jsou studené, rybářů u vody ubývá a člověk si může užít podzimní atmosféru v plné parádě. Radost je o to větší, když se po setmění při obou rychlovkách podaří dostat do podběráku krásnou rybu. Jako krmení jsem používal drcené a předmáčené boilies ChilliLosos a Lesní jahodu zalité tekutou potravou. Pod háček jako už klasicky balancku, nebo  panáčka ChilliLososa, kterej v ledové vodě maká na jedničku.

Všem slušným rybářům zdar. Petr Poláček

 

 

 

17Krásné ryby v předvánočním období.

 

 

 

 

received 818393848715849Poslední vycházka roku 2020. Nakonec se snami byl rozloučit poslední dorostenec toho roku. A všem Vám přeji hodně štěstí a úspěchů v nové sezóně.

 

 

 

 

 

received 667259180574689 Podzimní výprava na svazovou pískovnu s chilli losos a pepřovou plovkou. Ideální volba, kdy voda měla jenom už něco málo přes +6 stupňů. Kubíí
 
 
 
 
 
 
 

DSC00896Část druhá. Životní výprava na svazovou vodu. Nachytali jsme óópravdu mnoho krásných kaprů. Většinou to byla kapří sorta od 8 do 12kg. Všechny ryby jsem nefotil. Jen ty, které byly něčím opravdu výjimečnými, třeba záběrem nebo zdoláváním. V životě by mě nenapadlo že bych mohl nachytat tolik krásných ryb. Výprava utekla jak voda. Moc rád na ni vzpomínám. Mějte se hezky, a ať se daří ;)