Hlavní strana

Kamenný obchod

Facebook

4Opět jsme s Honzou Chmelíkem vyjeli na oblíbenou svazovou vodu. Začátek byl naprosto parádní, kdy voda vydala první poklad a na břehu se mi objevil kapr 11,5 kg. Pak Honza zdolal krasavce o váze 15,5 kg a nakonec se na břehu objevil kapr 16,5 kg. Aktivita ryb byla hodně malá a tak jsme byli šťastní za tyto krasavce. Chilli losos a Bloody crab byli za mne ty pravé kuličky.

 

 

 

dixk2499V létě jsem se pokoušel v horkých dnech i o nějaké to torpédo a jedno lepší se povedlo. Při cíleném lovu amuru se podařilo chytit kapra na kterého čekám ze zdejší vody 5 let, jedná se nejspíš o největšího kapra na dané lokalitě. I když ne jednou už nás tahle voda dokázala překvapit.

 

 

 

dscn0190Nechtěná ryba co potěší. Karas celých pade.

 

 

 

dscn3151Začátek léta s chillinou nebyl vůbec špatný a tak zasílám pár fotek z krátkých vycházek.

Všem slušným rybářům zdar :)

 

 

jhByla to po dlouhé době jedna z malá letošních výprav na mé oblíbené svazové vodě . V pátek jsem přijel a odpoledne přijeli kluci a Jenda Chmelík měl krásné dva kapry kteří překonali váhu deseti kg . Ja jsem si počkal až do konce kdy se poslední den večer konečně ozval připoslechl a byl z toho krásný kapr který měl 90 cm 16,5 kg. Petr Mikeš fotil děkuji Petře .
Cilli losos nezklamal přeji všem krásný podzim u vody a spoustu krásných úlovků .