Hlavní strana

Facebook

2Během jara jsem podnikl několik výprav na tři odlišné úseky řeky Labe. Úspěšná montáž ronnie-rig. Jako nástrahu jsem používal 16mm pop-up bananafish a oliheň. Kolem montáže pár kuliček chilli losos a úspěch se dostavil .

 

 

 

 

IMG 0061Po letech jsem se vrátil na Labe. Po jednou stěhování na nové místo, přišla odměna. Byla to nádhera ve kterou jsem nedoufal. Pro mne nově objevená  voda. V akci Cillilosos pr.24, jak jinak. 

 

 

 

 

DSC01200   DSC01276

IMG 9966Jedno ohlédnutí na začátek léta, opět zafungovala kulička chilli losos . Petru zdar, Martin

 

 

 

 

17kg   Na začátku jara pro mě začala rybářská sezóna a já začal hledat nová místa, která zkusím. Po několika neúspěšných výpravách na hlavní tok, jsem začal vyhledávat spíše slepá ramena propojená s Labem, kde jsem doufal, že bude ryba najíždět před třením a budu zde mít větší štěstí. Otevřel jsem mapy a během chvíle nalezl přesně to, co jsem hledal. Zbývala procházka podél vody a výběr místa. Pro jarní chytání jsem zvolil dva druhy boilies – Monstr Švestka a Death Makrel. Boilies jsem zvolil ve velikosti 20 mm a silně zalil tekutou potravou. Po náhozu a prokrmení místa na sebe první ryba nenechala dlouho čekat a na podložce se objevil krásný,13 kilový šupináč. Ten den už se další ryba nepodařila, ale z místa jsem byl nadšený a pevně rozhodnutý se vrátit ...