Hlavní strana

Kamenný obchod

Facebook

8Byli jsme požádáni jestli bychom pro děti. Neudělali krátkou přednášku o kaprařině. Slovo dalo slovo a přednáška byla :o)
Jirka se činill. Dětem se líbilo. Tak příště bez váhání zase :o)

 

 

 

 

titul
Otisk článku z časopisu Kapr & Kapří svět ... vydání Prosinec 2014.

545   V prosincovém vydáni časopisu Kapr & kapří svět nám Mára přiblíží jednu ze svých vydařených letních výprav ve článku s názvem: S mamkou na kapry. Podařilo se mu ulovit mnoho pěkných kaprů, včetně krásného lysce vážícího 19,7kg. Ani jeho mamka však nezůstala pozadu a vylepšila si svůj osobáček na krásných 14kg. Chcete-li vidět více, neváhejte a zakupte si prosincové vydání tohoto časopisu.

 

 

 

6   O tomto vyhlášeném srazu jsme již slýchali v předešlých letech a tak když jsme dostali nabídku se aktivně zúčastnit, neváhali jsme ani chviličku. Možnost představit své produkty a sledovat zajímavý program jsme si prostě nemohli nechat ujít.   Na cestu do Prahy se vydáváme vlakem. Abychom vše v čas stihli, musíme vstávat už ve 4:00 ráno. Na nádraží jsme dorazili všichni, naštěstí nikdo nezaspal a tak se v kompletní sestavě vydáváme směr naše hlavní město. Cestu vlakem jsme zvolili proto, abychom si užili nějakou tu srandu a to se také vyplnilo. Lahev rumu v nás zmizela ani nevím jak. Na hlavním nádraží se k nám připojuje ještě Mára a tak jsme konečně všichni. Zatímco kluci jedou odvést spacáky a zavazadla do Márova bytu, já s Daliborem jedeme na místo srazu, kde připravujeme výstavu našich produktů. Jsme lehce v náladě a vše jde jak po másle.